Joga Misy O nas
 
Ćwiczennia Jogi


Joga : co oznacza

Cel ćwiczeń

Joga a zdrowie

Dobre samopoczucie i szczęście

Świadomość własnego ciała

Stres - ulga i przeciwdziałanie

Cel ćwiczeń jogi  

Cel ćwiczeń jogi

Obecnie na świecie wielu ludzi praktykuje joge. Bez względu na pochdzenie społeczne, czy stan majątkowy. Sa wśród nich lekarze, naukowcy, przedziębiorcy, gospodynie domowe, robotnicy, a wiec cały przekrój społeczeństwa. Joga zyskała ogromną popularność na całym zachodnim świecie. Najbardziej rozpowszechnona jest w USA, Wielka Brytania i RFN.
Z jogą można lepiej żyć, można się lepiej koncentrować, dzięki jodze można uzyskać lepszą sylwetkę, być zdrowszym i ładniejszym. Joga pomaga w przypadku bólu głowy, astmie, bezsenności, okresie przekwitania, depresji, bólach stawów itp.
Ludzie, poddani na codzień działaniu stresu i skutków coraz szybszego trubu życia, szukają metod odprężenia. Takie obprężenie można osiągnąć poprzez wykonywanie ćwiczeń jogi. Joga jest dla wielu atrakcyjna ponieaż stanowi rozluźniającą formę gimnastyki, prowadzącą do poprawy samopoczucia i poprawy stanu zdrowia. Część ludzi, szuka w jodze również osobistego spokoju wewnęrznego.

Wszystkich chętnych z Bielska-Białej i okolicy zapraszamy na ćwiczenia jogi do naszej sali w Bielsku-Białej przy ulicy 3-go Maja 25